Hakkımızda

Hakkımızda

Minimum maliyet ile maksimum verimlilik sunmak amacı ile Endüstri 4.0 vizyonu ile Timmak Makina hedefleri doğrultusunda hızla büyümektedir.

Sürdürülebilir müşteri memnuniyeti hedefi doğrultusunda temelleri 2015 yılında atılan Timmak Makina, ulusal pazarda olan başarısını global pazarda da tescil etmiş olmasının motivasyonu ile üretime ve üretmeye sürekli olarak devam etmektedir.

İş birlikleri ve projeleri ile gelecek yıllara güvenle bakan Timmak Makina, alanında uzman kadrosu, üstün tasarım kabiliyeti ve yüksek tecrübeleri ile müşterilerine projelerini üst düzey mühendislik yetenekleri ve endüstri 4.0 vizyonu doğrultusunda gerçekleştirmekle birlikte montaj kabiliyetlerini de kullanarak son ürün teslimatı yapabilmektedir. Türk otomotiv sektörünün merkezi konumunda bulunan Bursa ilimizin Nilüfer Sanayi Bölgesinde, otomotiv sektörü başta olmak üzere birçok sektörde projeli ve montajlı ürün imalatında “Full Time Supplier” hizmeti veren ve üst düzey bir işletme olma vizyonuyla hareket eden bir kuruluştur. Şirketimiz müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmetlerini, zamanında sevkiyatlarıyla gerçekleştirmektedir.